Tussenwoning Kompasweg 44 Alkmaar

Kompasweg 44, 1825 LW Alkmaar

99 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kompasweg 44 is een tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 184 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kompasweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kompasweg 44

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (67.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3035 Inwoners
1445 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1388 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Noord
66% Koopwoningen
5.928 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kompasweg 44

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Kompasweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Kompasweg 44?

De prijsindicatie voor Kompasweg 44 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Dat komt neer op circa €2.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kompasweg 44 zich tot de wijk 't Rak-Noord?

Kompasweg 44 is een tussenwoning van 99 m² in de wijk 't Rak-Noord. De buurt telt 1.388 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.928 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kompasweg 44?

Kompasweg 44 is een tussenwoning in 't Rak-Noord, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kompasweg 44 vergeleken met de buurt?

Kompasweg 44 heeft 99 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In 't Rak-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kompasweg 44 en wat betekent dat?

Kompasweg 44 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kompasweg 44?

Kompasweg 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Noord?

De wijk 't Rak-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Noord?

Vanuit Kompasweg 44 in 't Rak-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.