Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1983
- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Inhoud
- 346 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Katrolstraat 19 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 136 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Katrolstraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Katrolstraat 19 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Dat komt neer op circa €2.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKatrolstraat 19 is een woonhuis van 111 m² in de wijk 't Rak-Noord. De buurt telt 1.388 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.928 inwoners per km².
Katrolstraat 19 is een woonhuis in 't Rak-Noord, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Katrolstraat 19 heeft 111 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In 't Rak-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Katrolstraat 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-09-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Katrolstraat 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk 't Rak-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Katrolstraat 19 in 't Rak-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Katrolstraat 19: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.