Eengezinswoning, eindwoning Weverij 18 Alkmaar

Weverij 18, 1825 HH Alkmaar

101 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Weverij 18 is een eengezinswoning, eindwoning in Alkmaar, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Weverij 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weverij 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3035 Inwoners
1445 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1388 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Noord
66% Koopwoningen
5.928 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weverij 18

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Weverij 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Weverij 18?

De prijsindicatie voor Weverij 18 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Noord is €284.000. Dat komt neer op circa €2.812 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weverij 18 zich tot de wijk 't Rak-Noord?

Weverij 18 is een eengezinswoning, eindwoning van 101 m² in de wijk 't Rak-Noord. De buurt telt 1.388 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.928 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weverij 18?

Weverij 18 is een eengezinswoning, eindwoning in 't Rak-Noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Weverij 18 vergeleken met de buurt?

Weverij 18 heeft 101 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 't Rak-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weverij 18 en wat betekent dat?

Weverij 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weverij 18?

Weverij 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Noord?

De wijk 't Rak-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Noord?

Vanuit Weverij 18 in 't Rak-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.