Eengezinswoning, tussenwoning Leidekkerstraat 27 Alkmaar

Leidekkerstraat 27, 1825 BL Alkmaar

102 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Leidekkerstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 118 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Leidekkerstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidekkerstraat 27

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.3%
CO₂-emissie
24.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3690 Inwoners
1705 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1662 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Zuid
79% Koopwoningen
6.046 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidekkerstraat 27

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Leidekkerstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidekkerstraat 27?

De prijsindicatie voor Leidekkerstraat 27 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Zuid is €315.000. Dat komt neer op circa €3.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidekkerstraat 27 zich tot de wijk 't Rak-Zuid?

Leidekkerstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk 't Rak-Zuid. De buurt telt 1.662 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidekkerstraat 27?

Leidekkerstraat 27 is een eengezinswoning, tussenwoning in 't Rak-Zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leidekkerstraat 27 vergeleken met de buurt?

Leidekkerstraat 27 heeft 102 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 't Rak-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidekkerstraat 27 en wat betekent dat?

Leidekkerstraat 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidekkerstraat 27?

Leidekkerstraat 27 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Zuid?

De wijk 't Rak-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Zuid?

Vanuit Leidekkerstraat 27 in 't Rak-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.