2-onder-1-kapwoning Valkenierstraat 32 Alkmaar

Valkenierstraat 32, 1825 BD Alkmaar

123 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Valkenierstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Alkmaar, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
228 m²
Inhoud
527 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Valkenierstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenierstraat 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3690 Inwoners
1705 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1662 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde 't Rak-Zuid
79% Koopwoningen
6.046 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenierstraat 32

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Valkenierstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenierstraat 32?

De prijsindicatie voor Valkenierstraat 32 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Rak-Zuid is €315.000. Dat komt neer op circa €2.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenierstraat 32 zich tot de wijk 't Rak-Zuid?

Valkenierstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning van 123 m² in de wijk 't Rak-Zuid. De buurt telt 1.662 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.046 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenierstraat 32?

Valkenierstraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in 't Rak-Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Valkenierstraat 32 vergeleken met de buurt?

Valkenierstraat 32 heeft 123 m² woonoppervlakte en 527 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In 't Rak-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenierstraat 32 en wat betekent dat?

Valkenierstraat 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenierstraat 32?

Valkenierstraat 32 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Rak-Zuid?

De wijk 't Rak-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Rak-Zuid?

Vanuit Valkenierstraat 32 in 't Rak-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.