Portiekflat Muiderwaard 426 D Alkmaar

Muiderwaard 426 D, 1824 XT Alkmaar

64 m² Bouwjaar 2021 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Muiderwaard 426 D is een portiekflat in Alkmaar, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
192 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Ligging
sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Muiderwaard 426 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Muiderwaard 426 D

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2965 Inwoners
1345 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1291 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-1-Zuid
39% Koopwoningen
6.590 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Muiderwaard 426 D

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Muiderwaard 426 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Muiderwaard 426 D?

De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-1-Zuid is €321.000. Dat komt neer op circa €5.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Muiderwaard 426 D zich tot de wijk Huiswaard-1-Zuid?

Muiderwaard 426 D is een portiekflat van 64 m² in de wijk Huiswaard-1-Zuid. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Muiderwaard 426 D?

Muiderwaard 426 D is een portiekflat in Huiswaard-1-Zuid, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Muiderwaard 426 D vergeleken met de buurt?

Muiderwaard 426 D heeft 64 m² woonoppervlakte en 192 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Huiswaard-1-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Muiderwaard 426 D en wat betekent dat?

Muiderwaard 426 D heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Muiderwaard 426 D?

Muiderwaard 426 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-1-Zuid?

De wijk Huiswaard-1-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-1-Zuid?

Vanuit Muiderwaard 426 D in Huiswaard-1-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.