Eengezinswoning, tussenwoning Stetwaard 26 Alkmaar

Stetwaard 26, 1824 VC Alkmaar

128 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Stetwaard 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 155 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Stetwaard 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stetwaard 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2965 Inwoners
1345 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1291 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-1-Zuid
39% Koopwoningen
6.590 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stetwaard 26

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Stetwaard 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Stetwaard 26?

De prijsindicatie voor Stetwaard 26 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-1-Zuid is €321.000. Dat komt neer op circa €2.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stetwaard 26 zich tot de wijk Huiswaard-1-Zuid?

Stetwaard 26 is een eengezinswoning, tussenwoning van 128 m² in de wijk Huiswaard-1-Zuid. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stetwaard 26?

Stetwaard 26 is een eengezinswoning, tussenwoning in Huiswaard-1-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stetwaard 26 vergeleken met de buurt?

Stetwaard 26 heeft 128 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Huiswaard-1-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stetwaard 26 en wat betekent dat?

Stetwaard 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stetwaard 26?

Stetwaard 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-1-Zuid?

De wijk Huiswaard-1-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-1-Zuid?

Vanuit Stetwaard 26 in Huiswaard-1-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.