Tussenwoning Hiemerwaard 154 Alkmaar

Hiemerwaard 154, 1824 ST Alkmaar

139 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Hiemerwaard 154 is een tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 132 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hiemerwaard 154

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hiemerwaard 154

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.6%
CO₂-emissie
22.5 kg/m²

Tuin
Ja (38.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2965 Inwoners
1345 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1291 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-1-Zuid
39% Koopwoningen
6.590 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hiemerwaard 154

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Hiemerwaard 154

Wat is de geschatte woningwaarde van Hiemerwaard 154?

De prijsindicatie voor Hiemerwaard 154 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-1-Zuid is €321.000. Dat komt neer op circa €2.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hiemerwaard 154 zich tot de wijk Huiswaard-1-Zuid?

Hiemerwaard 154 is een tussenwoning van 139 m² in de wijk Huiswaard-1-Zuid. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hiemerwaard 154?

Hiemerwaard 154 is een tussenwoning in Huiswaard-1-Zuid, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hiemerwaard 154 vergeleken met de buurt?

Hiemerwaard 154 heeft 139 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Huiswaard-1-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hiemerwaard 154 en wat betekent dat?

Hiemerwaard 154 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hiemerwaard 154?

Hiemerwaard 154 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 38 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-1-Zuid?

De wijk Huiswaard-1-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-1-Zuid?

Vanuit Hiemerwaard 154 in Huiswaard-1-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.