Tussenwoning Rijperwaard 242 Alkmaar

Rijperwaard 242, 1824 JV Alkmaar

81 m² Bouwjaar 1976 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rijperwaard 242 is een tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 172 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijperwaard 242

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijperwaard 242

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2280 Inwoners
1090 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-2-West
85% Koopwoningen
7.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijperwaard 242

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Rijperwaard 242

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijperwaard 242?

De prijsindicatie voor Rijperwaard 242 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-2-West is €333.000. Dat komt neer op circa €4.111 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijperwaard 242 zich tot de wijk Huiswaard-2-West?

Rijperwaard 242 is een tussenwoning van 81 m² in de wijk Huiswaard-2-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijperwaard 242?

Rijperwaard 242 is een tussenwoning in Huiswaard-2-West, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijperwaard 242 vergeleken met de buurt?

Rijperwaard 242 heeft 81 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Huiswaard-2-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijperwaard 242 en wat betekent dat?

Rijperwaard 242 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-01-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijperwaard 242?

Rijperwaard 242 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-2-West?

De wijk Huiswaard-2-West in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-2-West?

Vanuit Rijperwaard 242 in Huiswaard-2-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.