Eengezinswoning, eindwoning Winkelwaard 456 Alkmaar

Winkelwaard 456, 1824 HW Alkmaar

106 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Winkelwaard 456 is een eengezinswoning, eindwoning in Alkmaar, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Winkelwaard 456

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winkelwaard 456

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
36.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2280 Inwoners
1090 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-2-West
85% Koopwoningen
7.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Winkelwaard 456

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Winkelwaard 456

Wat is de geschatte woningwaarde van Winkelwaard 456?

De prijsindicatie voor Winkelwaard 456 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-2-West is €333.000. Dat komt neer op circa €3.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winkelwaard 456 zich tot de wijk Huiswaard-2-West?

Winkelwaard 456 is een eengezinswoning, eindwoning van 106 m² in de wijk Huiswaard-2-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winkelwaard 456?

Winkelwaard 456 is een eengezinswoning, eindwoning in Huiswaard-2-West, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Winkelwaard 456 vergeleken met de buurt?

Winkelwaard 456 heeft 106 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Huiswaard-2-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winkelwaard 456 en wat betekent dat?

Winkelwaard 456 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winkelwaard 456?

Winkelwaard 456 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-2-West?

De wijk Huiswaard-2-West in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-2-West?

Vanuit Winkelwaard 456 in Huiswaard-2-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.