Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 39 m²
- Inhoud
- 101 m³
- Kamers
- 2
Winkelwaard 293 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Winkelwaard 293
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Winkelwaard 293 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-2-West is €333.000. Dat komt neer op circa €8.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWinkelwaard 293 is een appartement van 39 m² in de wijk Huiswaard-2-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.743 inwoners per km².
Winkelwaard 293 is een appartement in Huiswaard-2-West, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Winkelwaard 293 heeft 39 m² woonoppervlakte en 101 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Huiswaard-2-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Winkelwaard 293 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-05-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.76 kg/jaar.
Winkelwaard 293 heeft 2 kamers.
De wijk Huiswaard-2-West in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Winkelwaard 293 in Huiswaard-2-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Winkelwaard 293: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.