Maisonnette (appartement met open portiek) Winkelwaard 30 Alkmaar

Winkelwaard 30, 1824 HM Alkmaar

75 m² Bouwjaar 1977 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Winkelwaard 30 is een maisonnette (appartement met open portiek) in Alkmaar, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Maisonnette (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Winkelwaard 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winkelwaard 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
108 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.9 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2280 Inwoners
1090 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-2-West
85% Koopwoningen
7.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Winkelwaard 30

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Winkelwaard 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Winkelwaard 30?

De prijsindicatie voor Winkelwaard 30 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-2-West is €333.000. Dat komt neer op circa €4.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winkelwaard 30 zich tot de wijk Huiswaard-2-West?

Winkelwaard 30 is een maisonnette (appartement met open portiek) van 75 m² in de wijk Huiswaard-2-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winkelwaard 30?

Winkelwaard 30 is een maisonnette (appartement met open portiek) in Huiswaard-2-West, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Winkelwaard 30 vergeleken met de buurt?

Winkelwaard 30 heeft 75 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Huiswaard-2-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winkelwaard 30 en wat betekent dat?

Winkelwaard 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winkelwaard 30?

Winkelwaard 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-2-West?

De wijk Huiswaard-2-West in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-2-West?

Vanuit Winkelwaard 30 in Huiswaard-2-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.