Streetview Drechterwaard 11 B Alkmaar

Drechterwaard 11 B, 1824 EX Alkmaar

89 m² Bouwjaar 1990 Label A

Drechterwaard 11 B is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en een perceel van 450 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
450 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Drechterwaard 11 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drechterwaard 11 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2965 Inwoners
1345 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1291 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-1-Zuid
39% Koopwoningen
6.590 Inwoners per km²

Locatie van Drechterwaard 11 B

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Drechterwaard 11 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Drechterwaard 11 B?

De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-1-Zuid is €321.000. Dat komt neer op circa €3.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drechterwaard 11 B zich tot de wijk Huiswaard-1-Zuid?

Drechterwaard 11 B is een woonhuis van 89 m² in de wijk Huiswaard-1-Zuid. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drechterwaard 11 B?

Drechterwaard 11 B is een woonhuis in Huiswaard-1-Zuid, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drechterwaard 11 B vergeleken met de buurt?

Drechterwaard 11 B heeft 89 m² woonoppervlakte. Het perceel is 450 m². In Huiswaard-1-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drechterwaard 11 B en wat betekent dat?

Drechterwaard 11 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-1-Zuid?

De wijk Huiswaard-1-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-1-Zuid?

Vanuit Drechterwaard 11 B in Huiswaard-1-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Huiswaard-1-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Drechterwaard 11 B: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.