Hoekwoning Broekerwaard 116 Alkmaar

Broekerwaard 116, 1824 EW Alkmaar

85 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Broekerwaard 116 is een hoekwoning in Alkmaar, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 182 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Broekerwaard 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekerwaard 116

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2965 Inwoners
1345 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1291 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-1-Zuid
39% Koopwoningen
6.590 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Broekerwaard 116

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Broekerwaard 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekerwaard 116?

De prijsindicatie voor Broekerwaard 116 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-1-Zuid is €321.000. Dat komt neer op circa €3.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekerwaard 116 zich tot de wijk Huiswaard-1-Zuid?

Broekerwaard 116 is een hoekwoning van 85 m² in de wijk Huiswaard-1-Zuid. De buurt telt 1.291 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.590 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekerwaard 116?

Broekerwaard 116 is een hoekwoning in Huiswaard-1-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Broekerwaard 116 vergeleken met de buurt?

Broekerwaard 116 heeft 85 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Huiswaard-1-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekerwaard 116 en wat betekent dat?

Broekerwaard 116 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-09-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekerwaard 116?

Broekerwaard 116 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-1-Zuid?

De wijk Huiswaard-1-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-1-Zuid?

Vanuit Broekerwaard 116 in Huiswaard-1-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.