Portiekflat Schinkelwaard 20 M Alkmaar

Schinkelwaard 20 M, 1824 DS Alkmaar

27 m² Bouwjaar 2016 1 kamers Label NIET BESCHIKBAAR

Schinkelwaard 20 M is een portiekflat in Alkmaar, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
71 m³
Kamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Schinkelwaard 20 M

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schinkelwaard 20 M

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1730 Inwoners
885 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
881 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Huiswaard-2-Oost
62% Koopwoningen
6.512 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schinkelwaard 20 M

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Schinkelwaard 20 M

Wat is de geschatte woningwaarde van Schinkelwaard 20 M?

De prijsindicatie voor Schinkelwaard 20 M ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Huiswaard-2-Oost is €285.000. Dat komt neer op circa €10.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schinkelwaard 20 M zich tot de wijk Huiswaard-2-Oost?

Schinkelwaard 20 M is een portiekflat van 27 m² in de wijk Huiswaard-2-Oost. De buurt telt 881 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.512 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schinkelwaard 20 M?

Schinkelwaard 20 M is een portiekflat in Huiswaard-2-Oost, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schinkelwaard 20 M vergeleken met de buurt?

Schinkelwaard 20 M heeft 27 m² woonoppervlakte en 71 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Huiswaard-2-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schinkelwaard 20 M en wat betekent dat?

Schinkelwaard 20 M heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Schinkelwaard 20 M?

Schinkelwaard 20 M heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Huiswaard-2-Oost?

De wijk Huiswaard-2-Oost in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Huiswaard-2-Oost?

Vanuit Schinkelwaard 20 M in Huiswaard-2-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.