Galerijflat Oudorperplein 37 Alkmaar

Oudorperplein 37, 1823 HA Alkmaar

88 m² Bouwjaar 2016 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oudorperplein 37 is een galerijflat in Alkmaar, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oudorperplein 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudorperplein 37

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.64
CO₂-emissie
1855.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1095 Inwoners
560 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
563 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Oudorperpolder-Noord
66% Koopwoningen
6.834 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudorperplein 37

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Oudorperplein 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudorperplein 37?

De prijsindicatie voor Oudorperplein 37 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudorperpolder-Noord is €304.000. Dat komt neer op circa €3.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudorperplein 37 zich tot de wijk Oudorperpolder-Noord?

Oudorperplein 37 is een galerijflat van 88 m² in de wijk Oudorperpolder-Noord. De buurt telt 563 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.834 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudorperplein 37?

Oudorperplein 37 is een galerijflat in Oudorperpolder-Noord, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oudorperplein 37 vergeleken met de buurt?

Oudorperplein 37 heeft 88 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oudorperpolder-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudorperplein 37 en wat betekent dat?

Oudorperplein 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-02-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1855.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudorperplein 37?

Oudorperplein 37 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oudorperpolder-Noord?

De wijk Oudorperpolder-Noord in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudorperpolder-Noord?

Vanuit Oudorperplein 37 in Oudorperpolder-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.