Eengezinswoning, tussenwoning Rijnstraat 10 Alkmaar

Rijnstraat 10, 1823 ED Alkmaar

117 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Rijnstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 194 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
194 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rijnstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.94 kg/m²

Tuin
Ja (116.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Alkmaar

550 Inwoners
225 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
220 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Oudorperpolder-Midden
81% Koopwoningen
5.098 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnstraat 10

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Rijnstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnstraat 10?

De prijsindicatie voor Rijnstraat 10 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudorperpolder-Midden is €373.000. Dat komt neer op circa €3.188 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnstraat 10 zich tot de wijk Oudorperpolder-Midden?

Rijnstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Oudorperpolder-Midden. De buurt telt 220 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.098 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnstraat 10?

Rijnstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oudorperpolder-Midden, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijnstraat 10 vergeleken met de buurt?

Rijnstraat 10 heeft 117 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oudorperpolder-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnstraat 10 en wat betekent dat?

Rijnstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnstraat 10?

Rijnstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 116 m².

Hoe is de woningmarkt in Oudorperpolder-Midden?

De wijk Oudorperpolder-Midden in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudorperpolder-Midden?

Vanuit Rijnstraat 10 in Oudorperpolder-Midden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.