Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 493 m²
- Perceeloppervlakte
- 553 m²
- Inhoud
- 1843 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 4
Nieuwe Vaart 17 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 493 m², een perceel van 553 m² en 10 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Vaart 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oudorp-Noord en Oudorp-Oost is €386.000. Dat komt neer op circa €783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Vaart 17 is een woonhuis van 493 m² in de wijk Oudorp-Noord en Oudorp-Oost. De buurt telt 1.080 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.413 inwoners per km².
Nieuwe Vaart 17 is een woonhuis in Oudorp-Noord en Oudorp-Oost, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuwe Vaart 17 heeft 493 m² woonoppervlakte en 1843 m³ inhoud. Het perceel is 553 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Oudorp-Noord en Oudorp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Vaart 17 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.46 kg/jaar.
Nieuwe Vaart 17 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oudorp-Noord en Oudorp-Oost in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nieuwe Vaart 17 in Oudorp-Noord en Oudorp-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.