Streetview Pettemerstraat 39 A1 Alkmaar

Pettemerstraat 39 A1, 1823 CW Alkmaar

567 m² Bouwjaar 1960

Pettemerstraat 39 A1 is een woning in Alkmaar, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 567 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
567 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pettemerstraat 39 A1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Alkmaar

580 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
274 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Overstad
82% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Locatie van Pettemerstraat 39 A1

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Pettemerstraat 39 A1

Wat is de geschatte woningwaarde van Pettemerstraat 39 A1?

De gemiddelde woningwaarde in Overstad is €457.000. Dat komt neer op circa €806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pettemerstraat 39 A1 zich tot de wijk Overstad?

Pettemerstraat 39 A1 is een woning van 567 m² in de wijk Overstad. De buurt telt 274 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pettemerstraat 39 A1?

Pettemerstraat 39 A1 is een woning in Overstad, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pettemerstraat 39 A1 vergeleken met de buurt?

Pettemerstraat 39 A1 heeft 567 m² woonoppervlakte. In Overstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Overstad?

De wijk Overstad in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overstad?

Vanuit Pettemerstraat 39 A1 in Overstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Overstad?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pettemerstraat 39 A1: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Overstad?

Recreatie nabij Overstad: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pettemerstraat 39 A1?

Een woningrapport voor Pettemerstraat 39 A1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Overstad. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.