Galerijflat Oosterweezenstraat 223 Alkmaar

Oosterweezenstraat 223, 1823 CN Alkmaar

123 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Oosterweezenstraat 223 is een galerijflat in Alkmaar, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €457.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan drukke weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oosterweezenstraat 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oosterweezenstraat 223

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Alkmaar

580 Inwoners
290 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
274 Woningvoorraad
€457.000 Gem. woningwaarde Overstad
82% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oosterweezenstraat 223

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Oosterweezenstraat 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Oosterweezenstraat 223?

De prijsindicatie voor Oosterweezenstraat 223 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Overstad is €457.000. Dat komt neer op circa €3.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oosterweezenstraat 223 zich tot de wijk Overstad?

Oosterweezenstraat 223 is een galerijflat van 123 m² in de wijk Overstad. De buurt telt 274 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oosterweezenstraat 223?

Oosterweezenstraat 223 is een galerijflat in Overstad, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oosterweezenstraat 223 vergeleken met de buurt?

Oosterweezenstraat 223 heeft 123 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Overstad ligt de gemiddelde woningwaarde op €457.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oosterweezenstraat 223 en wat betekent dat?

Oosterweezenstraat 223 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oosterweezenstraat 223?

Oosterweezenstraat 223 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overstad?

De wijk Overstad in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €457.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overstad?

Vanuit Oosterweezenstraat 223 in Overstad bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.