2-onder-1-kapwoning Gravenweg 30 Alkmaar

Gravenweg 30, 1823 AP Alkmaar

119 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Gravenweg 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Alkmaar, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 328 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
328 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gravenweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gravenweg 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
25.68 kg/m²

Tuin
Ja (165.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2200 Inwoners
980 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1011 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Rekerbuurt en Ooievaarsnest
86% Koopwoningen
4.855 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gravenweg 30

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Gravenweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Gravenweg 30?

De prijsindicatie voor Gravenweg 30 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Rekerbuurt en Ooievaarsnest is €403.000. Dat komt neer op circa €3.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gravenweg 30 zich tot de wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

Gravenweg 30 is een 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest. De buurt telt 1.011 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gravenweg 30?

Gravenweg 30 is een 2-onder-1-kapwoning in Rekerbuurt en Ooievaarsnest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gravenweg 30 vergeleken met de buurt?

Gravenweg 30 heeft 119 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 328 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rekerbuurt en Ooievaarsnest ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gravenweg 30 en wat betekent dat?

Gravenweg 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gravenweg 30?

Gravenweg 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 165 m².

Hoe is de woningmarkt in Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

De wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rekerbuurt en Ooievaarsnest?