Eengezinswoning, tussenwoning Burgemeester G.Bosstraat 46 Alkmaar

Burgemeester G.Bosstraat 46, 1823 AM Alkmaar

80 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Burgemeester G.Bosstraat 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 75 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
75 m²
Inhoud
361 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G.Bosstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester G.Bosstraat 46

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
221.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.18 kg/m²

Tuin
Ja (24.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2200 Inwoners
980 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1011 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Rekerbuurt en Ooievaarsnest
86% Koopwoningen
4.855 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester G.Bosstraat 46

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Burgemeester G.Bosstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester G.Bosstraat 46?

De prijsindicatie voor Burgemeester G.Bosstraat 46 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Rekerbuurt en Ooievaarsnest is €403.000. Dat komt neer op circa €5.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester G.Bosstraat 46 zich tot de wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

Burgemeester G.Bosstraat 46 is een eengezinswoning, tussenwoning van 80 m² in de wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest. De buurt telt 1.011 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester G.Bosstraat 46?

Burgemeester G.Bosstraat 46 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rekerbuurt en Ooievaarsnest, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester G.Bosstraat 46 vergeleken met de buurt?

Burgemeester G.Bosstraat 46 heeft 80 m² woonoppervlakte en 361 m³ inhoud. Het perceel is 75 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rekerbuurt en Ooievaarsnest ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester G.Bosstraat 46 en wat betekent dat?

Burgemeester G.Bosstraat 46 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-11-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester G.Bosstraat 46?

Burgemeester G.Bosstraat 46 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

De wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.