Streetview Burgemeester G.Bosstraat 41 Alkmaar

Burgemeester G.Bosstraat 41, 1823 AK Alkmaar

79 m² Bouwjaar 1926 Label G

Burgemeester G.Bosstraat 41 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en een perceel van 149 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
149 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G.Bosstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester G.Bosstraat 41

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2200 Inwoners
980 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1011 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Rekerbuurt en Ooievaarsnest
86% Koopwoningen
4.855 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester G.Bosstraat 41

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Burgemeester G.Bosstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester G.Bosstraat 41?

De prijsindicatie voor Burgemeester G.Bosstraat 41 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Rekerbuurt en Ooievaarsnest is €403.000. Dat komt neer op circa €5.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester G.Bosstraat 41 zich tot de wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

Burgemeester G.Bosstraat 41 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest. De buurt telt 1.011 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.855 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester G.Bosstraat 41?

Burgemeester G.Bosstraat 41 is een woonhuis in Rekerbuurt en Ooievaarsnest, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester G.Bosstraat 41 vergeleken met de buurt?

Burgemeester G.Bosstraat 41 heeft 79 m² woonoppervlakte. Het perceel is 149 m². In Rekerbuurt en Ooievaarsnest ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester G.Bosstraat 41 en wat betekent dat?

Burgemeester G.Bosstraat 41 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-02-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

De wijk Rekerbuurt en Ooievaarsnest in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rekerbuurt en Ooievaarsnest?

Vanuit Burgemeester G.Bosstraat 41 in Rekerbuurt en Ooievaarsnest bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.