Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Jan Greshoffstraat 14 Alkmaar

Jan Greshoffstraat 14, 1822 JC Alkmaar

184 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Jan Greshoffstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Alkmaar, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 247 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
247 m²
Inhoud
676 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Greshoffstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Greshoffstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3080 Inwoners
1255 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1246 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Vroonermeer-Zuid
75% Koopwoningen
7.122 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Greshoffstraat 14

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Jan Greshoffstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Greshoffstraat 14?

De prijsindicatie voor Jan Greshoffstraat 14 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Vroonermeer-Zuid is €420.000. Dat komt neer op circa €2.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Greshoffstraat 14 zich tot de wijk Vroonermeer-Zuid?

Jan Greshoffstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 184 m² in de wijk Vroonermeer-Zuid. De buurt telt 1.246 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Greshoffstraat 14?

Jan Greshoffstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vroonermeer-Zuid, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan Greshoffstraat 14 vergeleken met de buurt?

Jan Greshoffstraat 14 heeft 184 m² woonoppervlakte en 676 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Vroonermeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Greshoffstraat 14 en wat betekent dat?

Jan Greshoffstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Greshoffstraat 14?

Jan Greshoffstraat 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Vroonermeer-Zuid?

De wijk Vroonermeer-Zuid in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vroonermeer-Zuid?