Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 309 m²
- Inhoud
- 690 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Haakwal 5 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 309 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haakwal 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Nollen is €577.000. Dat komt neer op circa €3.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaakwal 5 is een woonhuis van 180 m² in de wijk De Nollen. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².
Haakwal 5 is een woonhuis in De Nollen, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Haakwal 5 heeft 180 m² woonoppervlakte en 690 m³ inhoud. Het perceel is 309 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In De Nollen ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haakwal 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Haakwal 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Nollen in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Haakwal 5 in De Nollen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haakwal 5: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2 km.