Vrijstaande woning Herenweg 159 Alkmaar

Herenweg 159, 1822 AE Alkmaar

97 m² Bouwjaar 1929 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Herenweg 159 is een vrijstaande woning in Alkmaar, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 1210 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €577.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
1210 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Herenweg 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenweg 159

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
232.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
335.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1550 Inwoners
535 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€577.000 Gem. woningwaarde De Nollen
91% Koopwoningen
1.921 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herenweg 159

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Herenweg 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenweg 159?

De prijsindicatie voor Herenweg 159 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in De Nollen is €577.000. Dat komt neer op circa €5.948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenweg 159 zich tot de wijk De Nollen?

Herenweg 159 is een vrijstaande woning van 97 m² in de wijk De Nollen. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.921 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenweg 159?

Herenweg 159 is een vrijstaande woning in De Nollen, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herenweg 159 vergeleken met de buurt?

Herenweg 159 heeft 97 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 1210 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Nollen ligt de gemiddelde woningwaarde op €577.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenweg 159 en wat betekent dat?

Herenweg 159 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-06-20. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herenweg 159?

Herenweg 159 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Nollen?

De wijk De Nollen in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €577.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Nollen?

Vanuit Herenweg 159 in De Nollen bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.