Tussenwoning Schermerweg 20 Alkmaar

Schermerweg 20, 1821 BH Alkmaar

64 m² Bouwjaar 1903 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Schermerweg 20 is een tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
78 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schermerweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schermerweg 20

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
326.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1825 Inwoners
925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Schermereiland en Omval
57% Koopwoningen
1.867 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schermerweg 20

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Schermerweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Schermerweg 20?

De prijsindicatie voor Schermerweg 20 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Schermereiland en Omval is €340.000. Dat komt neer op circa €5.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schermerweg 20 zich tot de wijk Schermereiland en Omval?

Schermerweg 20 is een tussenwoning van 64 m² in de wijk Schermereiland en Omval. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.867 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schermerweg 20?

Schermerweg 20 is een tussenwoning in Schermereiland en Omval, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schermerweg 20 vergeleken met de buurt?

Schermerweg 20 heeft 64 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Het perceel is 78 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Schermereiland en Omval ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schermerweg 20 en wat betekent dat?

Schermerweg 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schermerweg 20?

Schermerweg 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schermereiland en Omval?

De wijk Schermereiland en Omval in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schermereiland en Omval?