Benedenwoning Tienenwal 4 B Alkmaar

Tienenwal 4 B, 1821 AG Alkmaar

32 m² Bouwjaar 1980 1 kamers 1 slaapkamers Label D

Tienenwal 4 B is een benedenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
32 m²
Inhoud
135 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Tienenwal 4 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tienenwal 4 B

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1825 Inwoners
925 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Schermereiland en Omval
57% Koopwoningen
1.867 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tienenwal 4 B

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Tienenwal 4 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Tienenwal 4 B?

De prijsindicatie voor Tienenwal 4 B ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Schermereiland en Omval is €340.000. Dat komt neer op circa €10.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tienenwal 4 B zich tot de wijk Schermereiland en Omval?

Tienenwal 4 B is een benedenwoning van 32 m² in de wijk Schermereiland en Omval. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.867 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tienenwal 4 B?

Tienenwal 4 B is een benedenwoning in Schermereiland en Omval, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tienenwal 4 B vergeleken met de buurt?

Tienenwal 4 B heeft 32 m² woonoppervlakte en 135 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schermereiland en Omval ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tienenwal 4 B en wat betekent dat?

Tienenwal 4 B heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Tienenwal 4 B?

Tienenwal 4 B heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schermereiland en Omval?

De wijk Schermereiland en Omval in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schermereiland en Omval?

Vanuit Tienenwal 4 B in Schermereiland en Omval bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.