Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 850 m²
- Inhoud
- 581 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Groeneweg 74 B is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 850 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €651.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 74 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landelijk gebied-West is €651.000. Dat komt neer op circa €4.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroeneweg 74 B is een woonhuis van 138 m² in de wijk Landelijk gebied-West. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 84 inwoners per km².
Groeneweg 74 B is een woonhuis in Landelijk gebied-West, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Groeneweg 74 B heeft 138 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Landelijk gebied-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €651.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groeneweg 74 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Landelijk gebied-West in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €651.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Groeneweg 74 B in Landelijk gebied-West bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groeneweg 74 B: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Landelijk gebied-West: restaurant (1.7 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Groeneweg 74 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Landelijk gebied-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.