Eindwoning Diepenbrocklaan 5 Alkmaar

Diepenbrocklaan 5, 1817 KL Alkmaar

108 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Diepenbrocklaan 5 is een eindwoning in Alkmaar, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 225 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Diepenbrocklaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diepenbrocklaan 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.57 kg/m²

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2080 Inwoners
915 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
914 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Bergermeer
67% Koopwoningen
4.822 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diepenbrocklaan 5

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Diepenbrocklaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Diepenbrocklaan 5?

De prijsindicatie voor Diepenbrocklaan 5 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergermeer is €449.000. Dat komt neer op circa €4.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diepenbrocklaan 5 zich tot de wijk Bergermeer?

Diepenbrocklaan 5 is een eindwoning van 108 m² in de wijk Bergermeer. De buurt telt 914 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diepenbrocklaan 5?

Diepenbrocklaan 5 is een eindwoning in Bergermeer, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Diepenbrocklaan 5 vergeleken met de buurt?

Diepenbrocklaan 5 heeft 108 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bergermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diepenbrocklaan 5 en wat betekent dat?

Diepenbrocklaan 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diepenbrocklaan 5?

Diepenbrocklaan 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 112 m².

Hoe is de woningmarkt in Bergermeer?

De wijk Bergermeer in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergermeer?

Vanuit Diepenbrocklaan 5 in Bergermeer bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.