Eengezinswoning, tussenwoning Mahlerstraat 78 Alkmaar

Mahlerstraat 78, 1817 GV Alkmaar

137 m² Bouwjaar 1974 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Mahlerstraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €449.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
483 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mahlerstraat 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mahlerstraat 78

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Alkmaar

2080 Inwoners
915 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
914 Woningvoorraad
€449.000 Gem. woningwaarde Bergermeer
67% Koopwoningen
4.822 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mahlerstraat 78

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Mahlerstraat 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Mahlerstraat 78?

De prijsindicatie voor Mahlerstraat 78 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergermeer is €449.000. Dat komt neer op circa €3.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mahlerstraat 78 zich tot de wijk Bergermeer?

Mahlerstraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning van 137 m² in de wijk Bergermeer. De buurt telt 914 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.822 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mahlerstraat 78?

Mahlerstraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bergermeer, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mahlerstraat 78 vergeleken met de buurt?

Mahlerstraat 78 heeft 137 m² woonoppervlakte en 483 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bergermeer ligt de gemiddelde woningwaarde op €449.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mahlerstraat 78 en wat betekent dat?

Mahlerstraat 78 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-06-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mahlerstraat 78?

Mahlerstraat 78 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Bergermeer?

De wijk Bergermeer in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €449.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergermeer?

Vanuit Mahlerstraat 78 in Bergermeer bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bergermeer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mahlerstraat 78: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bergermeer?

Recreatie nabij Bergermeer: restaurant (0.4 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Mahlerstraat 78?

Mahlerstraat 78 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €255.000 tot €305.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bergermeer is €449.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Mahlerstraat 78?

Een woningrapport voor Mahlerstraat 78 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bergermeer. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen