Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 337 m²
- Perceeloppervlakte
- 761 m²
Anthonie van Dycklaan 21 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 337 m² en een perceel van 761 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anthonie van Dycklaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Hoef III en IV is €268.000. Dat komt neer op circa €795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnthonie van Dycklaan 21 is een woonhuis van 337 m² in de wijk De Hoef III en IV. De buurt telt 1.980 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.170 inwoners per km².
Anthonie van Dycklaan 21 is een woonhuis in De Hoef III en IV, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Anthonie van Dycklaan 21 heeft 337 m² woonoppervlakte. Het perceel is 761 m². In De Hoef III en IV ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Hoef III en IV in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Anthonie van Dycklaan 21 in De Hoef III en IV bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anthonie van Dycklaan 21: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij De Hoef III en IV: restaurant (0.8 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Anthonie van Dycklaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hoef III en IV. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.