Galerijflat (appartement) De Vliegerstraat 82 Alkmaar

De Vliegerstraat 82, 1816 KD Alkmaar

97 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

De Vliegerstraat 82 is een galerijflat (appartement) in Alkmaar, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Vliegerstraat 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Vliegerstraat 82

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
118.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3485 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1989 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde De Hoef I en II
65% Koopwoningen
7.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Vliegerstraat 82

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over De Vliegerstraat 82

Wat is de geschatte woningwaarde van De Vliegerstraat 82?

De prijsindicatie voor De Vliegerstraat 82 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoef I en II is €282.000. Dat komt neer op circa €2.907 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Vliegerstraat 82 zich tot de wijk De Hoef I en II?

De Vliegerstraat 82 is een galerijflat (appartement) van 97 m² in de wijk De Hoef I en II. De buurt telt 1.989 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Vliegerstraat 82?

De Vliegerstraat 82 is een galerijflat (appartement) in De Hoef I en II, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Vliegerstraat 82 vergeleken met de buurt?

De Vliegerstraat 82 heeft 97 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Hoef I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Vliegerstraat 82 en wat betekent dat?

De Vliegerstraat 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Vliegerstraat 82?

De Vliegerstraat 82 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Hoef I en II?

De wijk De Hoef I en II in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoef I en II?

Vanuit De Vliegerstraat 82 in De Hoef I en II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.