Galerijflat (appartement) De Vliegerstraat 134 Alkmaar

De Vliegerstraat 134, 1816 KD Alkmaar

84 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label A

De Vliegerstraat 134 is een galerijflat (appartement) in Alkmaar, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Vliegerstraat 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Vliegerstraat 134

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3485 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1989 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde De Hoef I en II
65% Koopwoningen
7.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Vliegerstraat 134

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over De Vliegerstraat 134

Wat is de geschatte woningwaarde van De Vliegerstraat 134?

De prijsindicatie voor De Vliegerstraat 134 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoef I en II is €282.000. Dat komt neer op circa €3.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Vliegerstraat 134 zich tot de wijk De Hoef I en II?

De Vliegerstraat 134 is een galerijflat (appartement) van 84 m² in de wijk De Hoef I en II. De buurt telt 1.989 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Vliegerstraat 134?

De Vliegerstraat 134 is een galerijflat (appartement) in De Hoef I en II, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Vliegerstraat 134 vergeleken met de buurt?

De Vliegerstraat 134 heeft 84 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Hoef I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Vliegerstraat 134 en wat betekent dat?

De Vliegerstraat 134 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Vliegerstraat 134?

De Vliegerstraat 134 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Hoef I en II?

De wijk De Hoef I en II in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoef I en II?

Vanuit De Vliegerstraat 134 in De Hoef I en II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.