Galerijflat Judith Leysterstraat 151 Alkmaar

Judith Leysterstraat 151, 1816 JX Alkmaar

68 m² Bouwjaar 1967 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Judith Leysterstraat 151 is een galerijflat in Alkmaar, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Judith Leysterstraat 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Judith Leysterstraat 151

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
179.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
338.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3485 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1989 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde De Hoef I en II
65% Koopwoningen
7.187 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Judith Leysterstraat 151

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Judith Leysterstraat 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Judith Leysterstraat 151?

De prijsindicatie voor Judith Leysterstraat 151 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoef I en II is €282.000. Dat komt neer op circa €4.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Judith Leysterstraat 151 zich tot de wijk De Hoef I en II?

Judith Leysterstraat 151 is een galerijflat van 68 m² in de wijk De Hoef I en II. De buurt telt 1.989 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Judith Leysterstraat 151?

Judith Leysterstraat 151 is een galerijflat in De Hoef I en II, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Judith Leysterstraat 151 vergeleken met de buurt?

Judith Leysterstraat 151 heeft 68 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Hoef I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Judith Leysterstraat 151 en wat betekent dat?

Judith Leysterstraat 151 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-07-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Judith Leysterstraat 151?

Judith Leysterstraat 151 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Hoef I en II?

De wijk De Hoef I en II in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoef I en II?

Vanuit Judith Leysterstraat 151 in De Hoef I en II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.