Streetview Van Beyerenstraat 3 Alkmaar

Van Beyerenstraat 3, 1816 HA Alkmaar

105 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Van Beyerenstraat 3 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 159 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
159 m²
Inhoud
331 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Beyerenstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Beyerenstraat 3

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
233.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
299.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3485 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1989 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde De Hoef I en II
65% Koopwoningen
7.187 Inwoners per km²

Locatie van Van Beyerenstraat 3

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Van Beyerenstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Beyerenstraat 3?

De prijsindicatie voor Van Beyerenstraat 3 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoef I en II is €282.000. Dat komt neer op circa €2.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Beyerenstraat 3 zich tot de wijk De Hoef I en II?

Van Beyerenstraat 3 is een woonhuis van 105 m² in de wijk De Hoef I en II. De buurt telt 1.989 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Beyerenstraat 3?

Van Beyerenstraat 3 is een woonhuis in De Hoef I en II, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Beyerenstraat 3 vergeleken met de buurt?

Van Beyerenstraat 3 heeft 105 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Hoef I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Beyerenstraat 3 en wat betekent dat?

Van Beyerenstraat 3 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-08-26. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Beyerenstraat 3?

Van Beyerenstraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Hoef I en II?

De wijk De Hoef I en II in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoef I en II?

Vanuit Van Beyerenstraat 3 in De Hoef I en II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.