Streetview Hobbemalaan 149 Alkmaar

Hobbemalaan 149, 1816 GC Alkmaar

120 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Hobbemalaan 149 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 411 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
411 m²
Inhoud
379 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hobbemalaan 149

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobbemalaan 149

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
211.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
282.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

3485 Inwoners
1985 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1989 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde De Hoef I en II
65% Koopwoningen
7.187 Inwoners per km²

Locatie van Hobbemalaan 149

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Hobbemalaan 149

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobbemalaan 149?

De prijsindicatie voor Hobbemalaan 149 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoef I en II is €282.000. Dat komt neer op circa €2.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobbemalaan 149 zich tot de wijk De Hoef I en II?

Hobbemalaan 149 is een woonhuis van 120 m² in de wijk De Hoef I en II. De buurt telt 1.989 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.187 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobbemalaan 149?

Hobbemalaan 149 is een woonhuis in De Hoef I en II, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hobbemalaan 149 vergeleken met de buurt?

Hobbemalaan 149 heeft 120 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 411 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Hoef I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobbemalaan 149 en wat betekent dat?

Hobbemalaan 149 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobbemalaan 149?

Hobbemalaan 149 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Hoef I en II?

De wijk De Hoef I en II in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoef I en II?

Vanuit Hobbemalaan 149 in De Hoef I en II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.