Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 700 m²
- Inhoud
- 580 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Gabriël Metsulaan 20 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m², een perceel van 700 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gabriël Metsulaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Hoef I en II is €282.000. Dat komt neer op circa €1.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGabriël Metsulaan 20 is een woonhuis van 240 m² in de wijk De Hoef I en II. De buurt telt 1.989 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.187 inwoners per km².
Gabriël Metsulaan 20 is een woonhuis in De Hoef I en II, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Gabriël Metsulaan 20 heeft 240 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Hoef I en II ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gabriël Metsulaan 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-12-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gabriël Metsulaan 20 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Hoef I en II in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Gabriël Metsulaan 20 in De Hoef I en II bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.