Streetview Rembrandtstraat 9 Alkmaar

Rembrandtstraat 9, 1816 CE Alkmaar

42 m² Bouwjaar 1935 1 kamers Label C

Rembrandtstraat 9 is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m², een perceel van 229 m² en 1 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
42 m²
Perceeloppervlakte
229 m²
Inhoud
141 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1515 Inwoners
680 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Bergerwegkwartier
67% Koopwoningen
7.549 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandtstraat 9

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 9?

De prijsindicatie voor Rembrandtstraat 9 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergerwegkwartier is €371.000. Dat komt neer op circa €8.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 9 zich tot de wijk Bergerwegkwartier?

Rembrandtstraat 9 is een appartement van 42 m² in de wijk Bergerwegkwartier. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.549 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 9?

Rembrandtstraat 9 is een appartement in Bergerwegkwartier, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rembrandtstraat 9 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 9 heeft 42 m² woonoppervlakte en 141 m³ inhoud. Het perceel is 229 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Bergerwegkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 9 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-03-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtstraat 9?

Rembrandtstraat 9 heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bergerwegkwartier?

De wijk Bergerwegkwartier in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergerwegkwartier?

Vanuit Rembrandtstraat 9 in Bergerwegkwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.7 km.