2-onder-1-kapwoning Rembrandtstraat 13 Alkmaar

Rembrandtstraat 13, 1816 CE Alkmaar

124 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Rembrandtstraat 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Alkmaar, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
489 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
2.7%
CO₂-emissie
35.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1515 Inwoners
680 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
694 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde Bergerwegkwartier
67% Koopwoningen
7.549 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtstraat 13

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Rembrandtstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtstraat 13?

De prijsindicatie voor Rembrandtstraat 13 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Bergerwegkwartier is €371.000. Dat komt neer op circa €2.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtstraat 13 zich tot de wijk Bergerwegkwartier?

Rembrandtstraat 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 124 m² in de wijk Bergerwegkwartier. De buurt telt 694 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.549 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtstraat 13?

Rembrandtstraat 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Bergerwegkwartier, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rembrandtstraat 13 vergeleken met de buurt?

Rembrandtstraat 13 heeft 124 m² woonoppervlakte en 489 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Bergerwegkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtstraat 13 en wat betekent dat?

Rembrandtstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtstraat 13?

Rembrandtstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bergerwegkwartier?

De wijk Bergerwegkwartier in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergerwegkwartier?