Tussenwoning Van Leeuwenhoekstraat 4 Alkmaar

Van Leeuwenhoekstraat 4, 1815 VR Alkmaar

71 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Van Leeuwenhoekstraat 4 is een tussenwoning in Alkmaar, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 84 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
84 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Leeuwenhoekstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Leeuwenhoekstraat 4

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (29.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1565 Inwoners
860 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
836 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Bloemwijk en Zocherkwartier
54% Koopwoningen
9.447 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Leeuwenhoekstraat 4

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Van Leeuwenhoekstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Leeuwenhoekstraat 4?

De prijsindicatie voor Van Leeuwenhoekstraat 4 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemwijk en Zocherkwartier is €280.000. Dat komt neer op circa €3.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Leeuwenhoekstraat 4 zich tot de wijk Bloemwijk en Zocherkwartier?

Van Leeuwenhoekstraat 4 is een tussenwoning van 71 m² in de wijk Bloemwijk en Zocherkwartier. De buurt telt 836 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.447 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Leeuwenhoekstraat 4?

Van Leeuwenhoekstraat 4 is een tussenwoning in Bloemwijk en Zocherkwartier, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Leeuwenhoekstraat 4 vergeleken met de buurt?

Van Leeuwenhoekstraat 4 heeft 71 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Het perceel is 84 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Bloemwijk en Zocherkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Leeuwenhoekstraat 4 en wat betekent dat?

Van Leeuwenhoekstraat 4 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-05-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Leeuwenhoekstraat 4?

Van Leeuwenhoekstraat 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 29 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemwijk en Zocherkwartier?

De wijk Bloemwijk en Zocherkwartier in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.