Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Inhoud
- 390 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Snaarmanslaan 34 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 106 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Snaarmanslaan 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
0.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Snaarmanslaan 34 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Spoorbuurt is €308.000. Dat komt neer op circa €2.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSnaarmanslaan 34 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Spoorbuurt. De buurt telt 1.177 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.803 inwoners per km².
Snaarmanslaan 34 is een woonhuis in Spoorbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Snaarmanslaan 34 heeft 130 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Spoorbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Snaarmanslaan 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-06-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Snaarmanslaan 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Spoorbuurt in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Snaarmanslaan 34 in Spoorbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Snaarmanslaan 34: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.7 km.