Portiekwoning (appartement) Jan Wilshof 108 Alkmaar

Jan Wilshof 108, 1815 LW Alkmaar

125 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jan Wilshof 108 is een portiekwoning (appartement) in Alkmaar, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
412 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan Wilshof 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Wilshof 108

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.26 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Wilshof 108

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Jan Wilshof 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Wilshof 108?

De prijsindicatie voor Jan Wilshof 108 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €4.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Wilshof 108 zich tot de wijk Oranjepark?

Jan Wilshof 108 is een portiekwoning (appartement) van 125 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Wilshof 108?

Jan Wilshof 108 is een portiekwoning (appartement) in Oranjepark, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Wilshof 108 vergeleken met de buurt?

Jan Wilshof 108 heeft 125 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Wilshof 108 en wat betekent dat?

Jan Wilshof 108 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Wilshof 108?

Jan Wilshof 108 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?

Vanuit Jan Wilshof 108 in Oranjepark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.