Eengezinswoning, eindwoning Nieuwpoortssteeg 1 Alkmaar

Nieuwpoortssteeg 1, 1815 LT Alkmaar

117 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Nieuwpoortssteeg 1 is een eengezinswoning, eindwoning in Alkmaar, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 71 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
71 m²
Inhoud
446 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwpoortssteeg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwpoortssteeg 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.8%
CO₂-emissie
46.6 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwpoortssteeg 1

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Nieuwpoortssteeg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwpoortssteeg 1?

De prijsindicatie voor Nieuwpoortssteeg 1 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €4.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwpoortssteeg 1 zich tot de wijk Oranjepark?

Nieuwpoortssteeg 1 is een eengezinswoning, eindwoning van 117 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwpoortssteeg 1?

Nieuwpoortssteeg 1 is een eengezinswoning, eindwoning in Oranjepark, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwpoortssteeg 1 vergeleken met de buurt?

Nieuwpoortssteeg 1 heeft 117 m² woonoppervlakte en 446 m³ inhoud. Het perceel is 71 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwpoortssteeg 1 en wat betekent dat?

Nieuwpoortssteeg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwpoortssteeg 1?

Nieuwpoortssteeg 1 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?

Vanuit Nieuwpoortssteeg 1 in Oranjepark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.