Halfvrijstaande woning Kennemerstraatweg 158 Alkmaar

Kennemerstraatweg 158, 1815 LE Alkmaar

135 m² Bouwjaar 1904 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Kennemerstraatweg 158 is een halfvrijstaande woning in Alkmaar, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 139 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kennemerstraatweg 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kennemerstraatweg 158

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
39.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kennemerstraatweg 158

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Kennemerstraatweg 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Kennemerstraatweg 158?

De prijsindicatie voor Kennemerstraatweg 158 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €4.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kennemerstraatweg 158 zich tot de wijk Oranjepark?

Kennemerstraatweg 158 is een halfvrijstaande woning van 135 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kennemerstraatweg 158?

Kennemerstraatweg 158 is een halfvrijstaande woning in Oranjepark, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kennemerstraatweg 158 vergeleken met de buurt?

Kennemerstraatweg 158 heeft 135 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kennemerstraatweg 158 en wat betekent dat?

Kennemerstraatweg 158 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kennemerstraatweg 158?

Kennemerstraatweg 158 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?