Vrijstaande woning Margrietlaan 11 Alkmaar

Margrietlaan 11, 1815 JW Alkmaar

219 m² Bouwjaar 1964 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Margrietlaan 11 is een vrijstaande woning in Alkmaar, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 707 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
707 m²
Inhoud
899 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.125.000 tot €1.375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Margrietlaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Margrietlaan 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Margrietlaan 11

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Margrietlaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Margrietlaan 11?

De prijsindicatie voor Margrietlaan 11 ligt rond €1.125.000 tot €1.375.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €2.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margrietlaan 11 zich tot de wijk Oranjepark?

Margrietlaan 11 is een vrijstaande woning van 219 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margrietlaan 11?

Margrietlaan 11 is een vrijstaande woning in Oranjepark, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Margrietlaan 11 vergeleken met de buurt?

Margrietlaan 11 heeft 219 m² woonoppervlakte en 899 m³ inhoud. Het perceel is 707 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Margrietlaan 11 en wat betekent dat?

Margrietlaan 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-07-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Margrietlaan 11?

Margrietlaan 11 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?

Vanuit Margrietlaan 11 in Oranjepark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.