Streetview Oranjelaan 42 Alkmaar

Oranjelaan 42, 1815 JS Alkmaar

280 m² Bouwjaar 2013 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Oranjelaan 42 is een woonhuis in Alkmaar, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m², een perceel van 821 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €546.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
280 m²
Perceeloppervlakte
821 m²
Inhoud
1029 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjelaan 42

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1240 Inwoners
605 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€546.000 Gem. woningwaarde Oranjepark
89% Koopwoningen
2.562 Inwoners per km²

Locatie van Oranjelaan 42

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Oranjelaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjelaan 42?

De gemiddelde woningwaarde in Oranjepark is €546.000. Dat komt neer op circa €1.950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjelaan 42 zich tot de wijk Oranjepark?

Oranjelaan 42 is een woonhuis van 280 m² in de wijk Oranjepark. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjelaan 42?

Oranjelaan 42 is een woonhuis in Oranjepark, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oranjelaan 42 vergeleken met de buurt?

Oranjelaan 42 heeft 280 m² woonoppervlakte en 1029 m³ inhoud. Het perceel is 821 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Oranjepark ligt de gemiddelde woningwaarde op €546.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjelaan 42 en wat betekent dat?

Oranjelaan 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjelaan 42?

Oranjelaan 42 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjepark?

De wijk Oranjepark in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €546.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjepark?

Vanuit Oranjelaan 42 in Oranjepark bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.