Streetview Metiusgracht 22 B Alkmaar

Metiusgracht 22 B, 1815 JB Alkmaar

45 m² Bouwjaar 1884 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Metiusgracht 22 B is een appartement in Alkmaar, gebouwd in 1884. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1884
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
156 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Metiusgracht 22 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Metiusgracht 22 B

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1580 Inwoners
715 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier en Hout
78% Koopwoningen
2.681 Inwoners per km²

Locatie van Metiusgracht 22 B

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Metiusgracht 22 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Metiusgracht 22 B?

De prijsindicatie voor Metiusgracht 22 B ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €11.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Metiusgracht 22 B zich tot de wijk Nassaukwartier en Hout?

Metiusgracht 22 B is een appartement van 45 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Metiusgracht 22 B?

Metiusgracht 22 B is een appartement in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 1884 (142 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Metiusgracht 22 B vergeleken met de buurt?

Metiusgracht 22 B heeft 45 m² woonoppervlakte en 156 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Metiusgracht 22 B en wat betekent dat?

Metiusgracht 22 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Metiusgracht 22 B?

Metiusgracht 22 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier en Hout?

De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier en Hout?

Vanuit Metiusgracht 22 B in Nassaukwartier en Hout bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.