Hoekwoning Kraakmantuinen 13 Alkmaar

Kraakmantuinen 13, 1815 HR Alkmaar

147 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Kraakmantuinen 13 is een hoekwoning in Alkmaar, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 191 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
191 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kraakmantuinen 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kraakmantuinen 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
66.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.2%
CO₂-emissie
14.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alkmaar

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1580 Inwoners
715 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier en Hout
78% Koopwoningen
2.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kraakmantuinen 13

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Kraakmantuinen 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraakmantuinen 13?

De prijsindicatie voor Kraakmantuinen 13 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €3.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraakmantuinen 13 zich tot de wijk Nassaukwartier en Hout?

Kraakmantuinen 13 is een hoekwoning van 147 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraakmantuinen 13?

Kraakmantuinen 13 is een hoekwoning in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kraakmantuinen 13 vergeleken met de buurt?

Kraakmantuinen 13 heeft 147 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 191 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kraakmantuinen 13 en wat betekent dat?

Kraakmantuinen 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kraakmantuinen 13?

Kraakmantuinen 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier en Hout?

De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier en Hout?

Vanuit Kraakmantuinen 13 in Nassaukwartier en Hout bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.