Benedenwoning (appartement) Lindenlaan 2 Alkmaar

Lindenlaan 2, 1815 HG Alkmaar

40 m² Bouwjaar 2023 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Lindenlaan 2 is een benedenwoning (appartement) in Alkmaar, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €510.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lindenlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindenlaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Alkmaar

1580 Inwoners
715 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
715 Woningvoorraad
€510.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier en Hout
78% Koopwoningen
2.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lindenlaan 2

Vergelijkbare woningen in Alkmaar

Veelgestelde vragen over Lindenlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindenlaan 2?

De prijsindicatie voor Lindenlaan 2 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier en Hout is €510.000. Dat komt neer op circa €12.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindenlaan 2 zich tot de wijk Nassaukwartier en Hout?

Lindenlaan 2 is een benedenwoning (appartement) van 40 m² in de wijk Nassaukwartier en Hout. De buurt telt 715 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindenlaan 2?

Lindenlaan 2 is een benedenwoning (appartement) in Nassaukwartier en Hout, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lindenlaan 2 vergeleken met de buurt?

Lindenlaan 2 heeft 40 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nassaukwartier en Hout ligt de gemiddelde woningwaarde op €510.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindenlaan 2 en wat betekent dat?

Lindenlaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lindenlaan 2?

Lindenlaan 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier en Hout?

De wijk Nassaukwartier en Hout in Alkmaar (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €510.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier en Hout?

Vanuit Lindenlaan 2 in Nassaukwartier en Hout bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.